| حی و حاضر در خدمت شما هستیم
صفحه اصلی » » اعلام غیر فعال بودن کوکی ها و جاوا اسکریپت

افزونه وردپرس

Wordpress Plugin

Wordpress Plugin

اعلام غیر فعال بودن کوکی ها و جاوا اسکریپت

WP Check No JavaScript or Cookie

در بسیاری از موارد مدیران وب سایت ها نگران این مسئله هستند که کوکی ها و یا جاوا اسکریپت مرورگر کاربران وب سایت شان غیر فعال باشد و در نتیجه کاربران نتوانند برخی قسمت های سایت را مشاهده کنند. این مسئله باعث شد تا نیاز به ابزای برای اعلام اخطار در مورد غیر فعال بودن جاوا اسکریپت یا کوکی ها، بیش از پیش احساس شود که در نتیجه افزونه ای که امروز قصد داریم به شما معرفی کنیم، برنامه ریزی شد.

تصویری از افزونهدر مواردی که کوکی ها یا جاوا اسکریپت مرورگر غیر فعال باشند، این افزونه در ابتدای ورود کاربر اخطاری با همین عنوان نمایش می دهد.

 دانلود افزونه WP Check No JavaScript or Cookie

ارائه دیگر از “وردپرس با طعم فارسی”

برچسب ها
اشتراک گذاری
حجم :2 KB کیلوبایت
دانلود افزونه

1 - افزونه را دانلود کنید
2 - افزونه را به فولدر wp-content/plugins از طریق اف تی پی آپلود کنید و یا از قسمت "افزونه ها" و سپس "افزودن" و سپس از بالای صفحه ای که باز شده، بارگزاری را انتخاب کرده و فایل فشردۀ ZIP افزونه را آپلود کنید.
3 - پس از اتمام آپلود افزونه، بر روی "افزونه ها" کلیک کنید و افزونۀ نصب شده را "فعال" کنید.

وردپرس با طعم فارسی

من یکی از دوستداران پر و پا قرص وردپرس هستم. ابتدا با یک وبلاگ ساده شروع کردم و الان افتخار میکنم که دارم برای عده زیادی از علاقمندان و کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس می نویسم. تا حد زیادی می تونم بگم که با وردپرس آشنایی دارم اما به گمون خودم قطره ای از دریاست...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.