| حی و حاضر در خدمت شما هستیم
صفحه اصلی » » ایجاد برگه ای برای نمایش مطالب تصادفی
مقاله وردپرسی

ایجاد برگه ای برای نمایش مطالب تصادفی

بازهم یک نکته دیگر از سری نکات ساده اما موثرِ وردپرس.

ایجاد یک صفحه برای نمایش مطالب تصادفی.

حتماً تا به حال این ویژگی فوق العاده جالب رو در وبسایت های وردپرسی خارجی دیده اید. شما می توانید با قرار دادن این قابلیت در وبلاگ خود، لینکی را در نوار منو خود ایجاد نمایید تا بواسطه آن کاربر به صفحه مطالب تصادفی وارد شود، جالب اینجاست که هر بار کاربر در این صفحه برروی refresh کلیک نماید، بصورت تصادفی مطالب متفاوت نمایش داده می شوند.

برای ایجاد این صفحه، می بایست ابتدا یک برگه اختصاصی ایجاد کنید (با استفاده از هکی که در مطلب قبلی بدان اشاره کردیم)، و سپس کد وردپرسی زیر را در آن وارد کنید:

این یک لوپ اختصاصی وردپرس است برای ایجاد یک جستار (کوئری) که مطالب تصادفی را نمایش می دهد، عدد ۱ که در کد بالا می بینید به معنای اینست که تنها یک مطلب نمایش داده شود. در صورت تمایل می توانید این عدد را تغییر دهید اگرچه حالت غالب همان تعداد ۱ مطلب می باشد.

برچسب ها
اشتراک گذاری

وردپرس با طعم فارسی

من یکی از دوستداران پر و پا قرص وردپرس هستم. ابتدا با یک وبلاگ ساده شروع کردم و الان افتخار میکنم که دارم برای عده زیادی از علاقمندان و کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس می نویسم. تا حد زیادی می تونم بگم که با وردپرس آشنایی دارم اما به گمون خودم قطره ای از دریاست...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.