| حی و حاضر در خدمت شما هستیم
صفحه اصلی » » برگرداندن پست ها در وردپرس

افزونه وردپرس

Wordpress Plugin

Wordpress Plugin

برگرداندن پست ها در وردپرس

WP Revisions Control

افزونه ای را به شما معرفی می کنیم که نام آن WP Revisions Control  می باشد. خنثی کردن تغییرات، برگرداندن پست، و برگرداندن به پیش نویس قدیمی از قابلیت های این افزونه می باشد. بسیاری بر این باورند که پستهای قدیمی و بیهوده حجم زیادی را اشغال می کند و انها را حذف کرده. افزونه WP Revisions Control بهترین روش برای برگرداندن پست ها است.

شیوه برگرداندن پست ها در وردپرس

ابتدا افزونه  WP Revisions Control را دانلود کرده و پس از مراحل نصب و فعال کردن آن به قسمت تنظیمات »نوشتن برای کنترل تجدید نظر می رویم.

 

برگرداندن پست

در زیر قسمت ذکر شده ( تنظیمات » نوشتن )  بخش جدیدی را می بینید که با انتخاب تعداد تجدید نظری که میخواهید برای ذخیره هر نوع پست را مشخص می کنید اگر خواستید تمام تغییرات انجام شود تمامیآن را خالی بگذارید. افزونه WP Revisions Control  بصورت خودکار همه ی پستها را برگردانده و شما باید بر روی دکمه ذخیره کلید کنید.

برچسب ها
اشتراک گذاری
حجم :12 کیلوبایت
دانلود افزونه

1 - افزونه را دانلود کنید
2 - افزونه را به فولدر wp-content/plugins از طریق اف تی پی آپلود کنید و یا از قسمت "افزونه ها" و سپس "افزودن" و سپس از بالای صفحه ای که باز شده، بارگزاری را انتخاب کرده و فایل فشردۀ ZIP افزونه را آپلود کنید.
3 - پس از اتمام آپلود افزونه، بر روی "افزونه ها" کلیک کنید و افزونۀ نصب شده را "فعال" کنید.

وردپرس با طعم فارسی

من یکی از دوستداران پر و پا قرص وردپرس هستم. ابتدا با یک وبلاگ ساده شروع کردم و الان افتخار میکنم که دارم برای عده زیادی از علاقمندان و کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس می نویسم. تا حد زیادی می تونم بگم که با وردپرس آشنایی دارم اما به گمون خودم قطره ای از دریاست...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.