| حی و حاضر در خدمت شما هستیم
صفحه اصلی » » دوره آموزشی مقدماتی وردپرس
مقاله وردپرسی

دوره آموزشی مقدماتی وردپرس

به نقل از الکتروآموزش :

سیستم های مدیریت محتوا، با حضور خود در عرصه تولید محتوا و مدیریت وبسایت، تحول عظیمی را در سرعت، کیفیت، دقت، جذابیت و به روز بودن وب ایجاد نموده و در نتیجه، اینترنت را متحول کردند. تا پیش از آنها اعمال تغییرات در صفحات وب به سختی و کندی انجام می گرفت و همچنین، افراد نمی توانستند تغییرات سایت خود را شخصا انجام دهند و حتما می بایست فردی که تخصصی در صفحات وب داشت این کار را انجام می داد.

وردپرس یکی از محبوب ترین CMS هاست و یکی از دلایل این محبوبیت راحتی استفاده از آن برای مدیریت وبسایت و انتشار مطالب است. الکتروبلاگ ، بخش آموزش خود را پیش از این با انتشار کتاب آموزشی میل چیمپ آغاز کرد. از این پس نیز، مطالب و کتاب هایی از این دست در این بخش منتشر می گردد و در نهایت ، هدف این بخش انتشار مطالبی آموزشی در جهت تجارت الکترونیک خواهد بود.

از آنجا که آموزش حضوری برای بسیاری، راحت تر مورد پذیرش قرار می گیرد و سطح بالاتر و پایدارتری از آموزش را در این روش کسب می کنند، الکتروبلاگ ، دوره های آموزشی خود را با دوره مقدماتی وردپرس آغاز می کند. این کلاس ها به صورت حضوری در محل مورد توافق انجام می پذیرد و شامل کلیه مواردی است که برای آغاز یک کسب و کار (یا مدیریت یک وبسایت) مورد نیاز خواهد بود.

برچسب ها
اشتراک گذاری

وردپرس با طعم فارسی

من یکی از دوستداران پر و پا قرص وردپرس هستم. ابتدا با یک وبلاگ ساده شروع کردم و الان افتخار میکنم که دارم برای عده زیادی از علاقمندان و کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس می نویسم. تا حد زیادی می تونم بگم که با وردپرس آشنایی دارم اما به گمون خودم قطره ای از دریاست...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.