| حی و حاضر در خدمت شما هستیم
صفحه اصلی » » غیر فعال کردن دریافت ایمیل های مربوط به نظرات
مقاله وردپرسی

غیر فعال کردن دریافت ایمیل های مربوط به نظرات

آیا شما نیز ایمیلهای پشت بند در مورد افزودن نظرات در وردپرس دریافت کرده اید؟! بسیاری از کاربران تازه وارد سایت های وردپرسی، با این سوال مواجه می شوند که چگونه می توانند دریافت پیام های مربوط به نظرات را در وردپرس غیر فعال کنند. وردپرس دارای یک ویژگی ذاتی است که ادمین را از پست شدن یک نظر یا در حال بررسی بودن آن آگاه می کند. ما در اینجا قصد داریم به شما نشان دهیم که چگونه می توان دریافت پیام های مربوط به نظرات را در وردپرس غیر فعال کرد.

پس از وارد شدن به پیشخوان، در بخش منو به قمست تنظیمات و سپس گفت وگوها بروید. حال، جایی که “برایم نامه بفرستید هرگاه” نوشته شده است را پبدا کنید و تیک های آن بخش را بردارید.

با انجام این عمل، دریافت پیام های مربوط به نظرات غیر فعال خواهد شد.

در مورد دیدگاهها

سوال دیگری که ممکن است بسیاری از ما با آن روبرو شویم این است که چرا پیام هایی در مورد نظرات، از سایت های دیگر دریافت می کنیم. این مساله به این دلیل اتفاق می افتد که سایت مورد نظر از سری افزونه هایی مانند Subscribe to Comments استفاده می کند. احتمالا پس از اینکه برای نوشته آن سایت نظر گذاشتید، چیزی در همان قسمت را تیک زده اید و یا تیک چیزی را برداشته اید. بیشتر این ایمیل ها لینک غیر فعال سازی نیز دارند. پس به راحتی می توانید از شر این پیام ها نیز خلاص شوید.

برچسب ها
اشتراک گذاری

وردپرس با طعم فارسی

من یکی از دوستداران پر و پا قرص وردپرس هستم. ابتدا با یک وبلاگ ساده شروع کردم و الان افتخار میکنم که دارم برای عده زیادی از علاقمندان و کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس می نویسم. تا حد زیادی می تونم بگم که با وردپرس آشنایی دارم اما به گمون خودم قطره ای از دریاست...

۱ دیدگاه

شما نیز می توانید در تبادل نظرها شرکت کنید، دیدگاهی بنویسید یا به دیدگاه دیگران پاسخ دهید.
این کار در توسعه وردپرس کمک شایانی خواهد کرد. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

  1. امین عرب در تاریخ 4 آگوست 2012:

    شر این ایمیل ها؟
    دوست عزیز من ارسال نظرات به ایمیل رو یک مزیت وردپرس می دونم!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.