| حی و حاضر در خدمت شما هستیم
صفحه اصلی » » تغییر تعداد پست های نمایش داده شده در وردپرس
مقاله وردپرسی

تغییر تعداد پست های نمایش داده شده در وردپرس

rt

تغییر تعداد پست های نمایش داده شده در وردپرس امکان پذیر است؟

آیا تا به حال پیش آمده که بخواهید تعداد پست‎های نمایش داده شده در وبلاگ خود را تغییر دهید ؟به صورت پیش فرض ، تمامی صفحات آرشیو وبلاگ‎ها حداکثر ۱۰ پست در هر صفحه نمایش می‎دهند . اخیرا یکی از خوانندگان ما از ما سوال کرد که آیا روش آسانی برای تغییر این تعداد وجود دارد ؟ در این مقاله به شما نشان خواهیم داد چگونه تعداد پست‎های نمایش داده شده در وبلاگ را تغییر دهید .

اولین کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از مشخصات ورود به داشبورد وردپرس خود وارد شوید ، سپس به مسیر

Settings >> Reading  بروید و در قسمت “Blog pages show at most” تعداد پست‎ها را از ۱۰ به هر مقدار دیگری که دوست دارید تغییر دهید .


rtt

در آخر بر روی دکمه save changes کلیک کنید .

حالا صفحات وبلاگ وردپرسی شما ، به تعدادی که شما می‎خواهید پست نشان می‎دهند .

این مهم است زمانیکه برای پست‎ها خلاصه نشان نمی‎دهید ، مقداری بالاتر از ۱۰ انتخاب نکنید . اساسا به این دلیل که هر چه تعداد پست بیشتری در یک صفحه نشان دهید حجم آن صفحه بیشتر خواهد شد که به این معنی است که سرعت بارگذاری آن صفحه کندتر می‎شود .

قبلا تعداد پست‎های وبلاگ خود را به ۵ تغییر داده بودیم ، اما دوباره مانند گذشته تعداد پست‎ها در هر صفحه را به ۱۰ تغییر دادیم . علت این تغییر این است که کاربران ما می‎خواستند زمانی که از صفحات آرشیو ما بازدید می‎کنند  بیشتر از ۵ پست را در هر صفحه مشاهده کنند .

شما چه تعداد پست در وبلاگ خود و دیگر صفحات آرشیو نشان می‎دهید ؟

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا بتوانید تعداد پست‎های نمایش داده شده در صفحات وبلاگ خود را تغییر دهید  و به اندازه ای که مدنظرتات است انتخاب کنید.

 

 

اشتراک گذاری

وردپرس با طعم فارسی

من یکی از دوستداران پر و پا قرص وردپرس هستم. ابتدا با یک وبلاگ ساده شروع کردم و الان افتخار میکنم که دارم برای عده زیادی از علاقمندان و کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس می نویسم. تا حد زیادی می تونم بگم که با وردپرس آشنایی دارم اما به گمون خودم قطره ای از دریاست...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.