| حی و حاضر در خدمت شما هستیم
صفحه اصلی » » نحوه غیر فعال کردن Gravatar
مقاله وردپرسی

نحوه غیر فعال کردن Gravatar

نحوه غیر فعال کردن Gravatar  (شکلک‎ها)در وردپرس

cc

شکلک‎ها به کاربران اجازه می‎دهند تا به پروفایل آنلاین خود ، یک نماد قابل شناسایی تخصیص دهند . وردپرس از Gravatar  به عنوان شکلک‌‌‎های پیش فرض استفاده می‎کند. این به کاربران وردپرس اجازه می‎دهد تا شکلک‎های مشابهی در هر وب سایتی که Avatar  بر روی آن فعال است ، داشته باشند . با این حال، در برخی موارد ممکن است نخواهید Gravator ها بر روی وب سایت وردپرسی شما نمایش داده شوند. در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه Gravator  ها را در وردپرس غیر فعال کنید.

اولین کاری که نیاز دارید انجام دهید این است که به داشبورد وردپرس خود لاگین کنید و به قسمت Settings » Discussion بروید . در پایین صفحه در قسمت Avatar  تیک گزینه “نمایش آواتار” را بردارید . برای اعمال تغییرات بر روی دکمه ” save ” کلیک کنید .

vv

 

با انجام این کارها ، موفق خواهید شد Gravatar  ها را در  وب سایت وردپرسی خود غیرفعال کنید . شکلک‎های کاربران در بخش نظرات  نشان داده نخواهد شد . همچنین Gravator  ها را در هیچ کجای پنل مدیریتی وردپرس خود، مشاهده نخواهید کرد . همچنین Gravator ها در منوی مدیریت وردپرس شما ظاهر نخواهند شد .

nn

حتی اگر Gravatorها را در وب سایت وردپرسی خود غیرفعال کرده باشید ، هنوز هم می‎توانید  در صورت نیاز ، آن‎ها را به صورت انتخابی در بخش‎هایی از سایت نمایش دهید . به عنوان مثال می‎توانید Gravator ها را در کادر اطلاعات نویسنده نمایش دهید، و یا Gravatorهای موجود در ایمیل کاربران را در هر کجای وب سایت خود نمایش دهید .

امیدواریم این مقاله به شما کمک کند بتوانید Gravatorها را در وب سایت خود غیرفعال کنید .

اشتراک گذاری

وردپرس با طعم فارسی

من یکی از دوستداران پر و پا قرص وردپرس هستم. ابتدا با یک وبلاگ ساده شروع کردم و الان افتخار میکنم که دارم برای عده زیادی از علاقمندان و کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس می نویسم. تا حد زیادی می تونم بگم که با وردپرس آشنایی دارم اما به گمون خودم قطره ای از دریاست...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.