| حی و حاضر در خدمت شما هستیم
صفحه اصلی » » زمانبندی پست ها در وردپرس
مقاله وردپرسی

زمانبندی پست ها در وردپرس

چگونه پست‎های خود را در وردپرس زمانبندی کنیم؟

وردپرس خصوصیت‎های پنهان واقعا جالبی دارد که به شما اجازه می‎دهد پست‎های خود را زمانبندی کنید. این یک ویژگی بسیار مفید است که بسیاری از تازه‎کاران درباره آن چیزی نمی‎دانند. در این مقاله به شما نشان می‎دهیم چطور پست‎های خود را زمانبندی کنید.

زمانبندی پست ها در وردپرس

چرا پست‎ها را در وردپرس زمانبندی کنیم؟

برای هر سایتی در روز، زمان خاصی وجود دارد که بازدیدکنندگان آن به اوج خود می‎رسند. حال اگر شما در منطقه زمانی متفاوتی از کاربران خود زندگی می‎کنید ، این می‎تواند یک مشکل باشد . تصور کنید اوج بازدید سایت شما ساعت ۳ صبح باشد . زمانبندی پست‎ها می‎تواند در این مورد بسیار مفید باشد .

وضعیت دیگر زمانی است که می‎خواهید به تعطیلات بروید ، اما نمی‎خواهید وبلاگ خود را رها کنید. چگونه می‎توانید این مشکلات را برطرف کنید ؟

به سادگی می‎توانید زمانبندی پست ها در وردپرس را مدیریت کنید . این تابع به شما اجازه می‎دهد خودتان را با اتمام زودتر مقالات و آماده سازی آن‎ها ، جلوتر نگه دارید. شما می‎توانید برای یک هفته پر مشغله ، جلوتر از زمان حرکت کنید و مقالات را زمانبندی کنید تا به صورت خودکار منتشر شوند.

چگونه یک پست را در وردپرس زمانبندی کنیم؟

هنگامی که پستی را می‎نویسید، قبل از اینکه دکمه انتشار را کلیک کنید، نیاز  دارید به دکمه‎ای که درست در بالای دکمه انتشار قرار دارد با نام  “انتشار سریع”  نگاهی بیاندازید .

زمانبندی پست ها در وردپرس

 

مراحل بالا را دنبال کنید. و حالا می‎توانید پست‎ها را در وردپرس زمانبندی کنید .

زمانبندی ثابت، چیزی است که برخی از کاربران ترجیح می‎دهند . بنابراین اگر پستی را در ساعت ۷:۳۰ صبح می‎نویسید ، کاربران می‎توانند آن را هنگام صرف قهوه صبح ، مطالعه کنند ، بعد از آن به این کار ادامه می‎دهند زیرا با این کار ، آن‎ها را نسبت به سایت خود وفادار نگه می‎دارید. اگر تصمیم دارید این زمان را  تغییر دهید ،  ممکن است آن‎ها مجبور شوند سایت دیگری را برای مطالعه هنگام خوردن قهوه صبحگاهی پیدا کنند . همچنین گاهی اوقات کاربران مشتاق خواندن پست‎های جدید شما هستند ، و با این کار، آن‎ها  برای خواندن پست‎ جدید منتطر می‎مانند .

 

(امتیازی ثبت نشده است)
اشتراک گذاری

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *