| حی و حاضر در خدمت شما هستیم
صفحه اصلی » » زمانبندی پست ها در وردپرس
مقاله وردپرسی

زمانبندی پست ها در وردپرس

چگونه پست‎های خود را در وردپرس زمانبندی کنیم؟

وردپرس خصوصیت‎های پنهان واقعا جالبی دارد که به شما اجازه می‎دهد پست‎های خود را زمانبندی کنید. این یک ویژگی بسیار مفید است که بسیاری از تازه‎کاران درباره آن چیزی نمی‎دانند. در این مقاله به شما نشان می‎دهیم چطور پست‎های خود را زمانبندی کنید.

زمانبندی پست ها در وردپرس

چرا پست‎ها را در وردپرس زمانبندی کنیم؟

برای هر سایتی در روز، زمان خاصی وجود دارد که بازدیدکنندگان آن به اوج خود می‎رسند. حال اگر شما در منطقه زمانی متفاوتی از کاربران خود زندگی می‎کنید ، این می‎تواند یک مشکل باشد . تصور کنید اوج بازدید سایت شما ساعت ۳ صبح باشد . زمانبندی پست‎ها می‎تواند در این مورد بسیار مفید باشد .

وضعیت دیگر زمانی است که می‎خواهید به تعطیلات بروید ، اما نمی‎خواهید وبلاگ خود را رها کنید. چگونه می‎توانید این مشکلات را برطرف کنید ؟

به سادگی می‎توانید زمانبندی پست ها در وردپرس را مدیریت کنید . این تابع به شما اجازه می‎دهد خودتان را با اتمام زودتر مقالات و آماده سازی آن‎ها ، جلوتر نگه دارید. شما می‎توانید برای یک هفته پر مشغله ، جلوتر از زمان حرکت کنید و مقالات را زمانبندی کنید تا به صورت خودکار منتشر شوند.

چگونه یک پست را در وردپرس زمانبندی کنیم؟

هنگامی که پستی را می‎نویسید، قبل از اینکه دکمه انتشار را کلیک کنید، نیاز  دارید به دکمه‎ای که درست در بالای دکمه انتشار قرار دارد با نام  “انتشار سریع”  نگاهی بیاندازید .

زمانبندی پست ها در وردپرس

 

مراحل بالا را دنبال کنید. و حالا می‎توانید پست‎ها را در وردپرس زمانبندی کنید .

زمانبندی ثابت، چیزی است که برخی از کاربران ترجیح می‎دهند . بنابراین اگر پستی را در ساعت ۷:۳۰ صبح می‎نویسید ، کاربران می‎توانند آن را هنگام صرف قهوه صبح ، مطالعه کنند ، بعد از آن به این کار ادامه می‎دهند زیرا با این کار ، آن‎ها را نسبت به سایت خود وفادار نگه می‎دارید. اگر تصمیم دارید این زمان را  تغییر دهید ،  ممکن است آن‎ها مجبور شوند سایت دیگری را برای مطالعه هنگام خوردن قهوه صبحگاهی پیدا کنند . همچنین گاهی اوقات کاربران مشتاق خواندن پست‎های جدید شما هستند ، و با این کار، آن‎ها  برای خواندن پست‎ جدید منتطر می‎مانند .

 

اشتراک گذاری

وردپرس با طعم فارسی

من یکی از دوستداران پر و پا قرص وردپرس هستم. ابتدا با یک وبلاگ ساده شروع کردم و الان افتخار میکنم که دارم برای عده زیادی از علاقمندان و کاربران سیستم مدیریت محتوای وردپرس می نویسم. تا حد زیادی می تونم بگم که با وردپرس آشنایی دارم اما به گمون خودم قطره ای از دریاست...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.